Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (8 czerwca 2012)

Wpisany przez Administrator   

W dniu 8.05.2012 r. w Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Luboniu odbyły się eliminacje powiatowe do wojewódzkiego ?Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym?.  Nasza szkoła wzięła w nich udział. Wystawiliśmy drużynę, w której skład wchodzili Samer Haiatleh z kl. 2 d, Dawid Szczepaniak z kl. 2 d i Marta Szymanowska  również z kl. 2 d. W konkursie brały udział szkoły podstawowe i gimnazja: z Poznania, Stęszewa, Lubonia, Jeziorek, itd.

Eliminacje składały się z części teoretycznej (test wiedzy o przepisach ruchu drogowego) oraz części praktycznej (jazda rowerem po torze przeszkód, jazda rowerem po miasteczku i udzielanie pierwszej pomocy). Nasi uczestnicy poradzili sobie z tymi zadaniami ?bardzo dobrze?. Jednak wynik jest nieważny, najważniejsze jest to, że uczestnicy świetnie się bawili Uśmiech. Po ukończeniu konkurencji wszyscy udali się na poczęstunek. Następnie najedzeni i uśmiechnięci poszli na ceremonię wręczenia nagród. Ostatecznie nasza drużyna znalazła się na dziesiątym miejscu, ale możemy być dumni z tego, że jesteśmy w pierwszej dziesiątce, w powiecie. Zwyciężyli gospodarze. Jako nagrodę pocieszenia każdy z uczestników dostał odblaskową kamizelkę, bo przecież BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM!!!

 

Oprac. Aldona Jeziorska

 

Dziennik Internetowy


  Wyróżnienie!  Losowe zdjęcie

  Do wakacji pozostało:

  countdown expired

  © 2012 Gimnazjum nr 24 im. Unii Europejskiej | tel/fax. 61 872 00 38 |

  | os. Bohaterów II Wojny Światowej 29, 61-387 Poznań |

  | NIP: 782-21-15-796 | REGON: 639610034 |

  | e-mail: poczta@gim24poz.edu.pl |   

   

  Designed by Business wordpress themes and freepoker.