Zielono Mi ? Dzień Świętego Patryka w Gim 24

Wpisany przez Administrator   

17 marca to dzień, kiedy Irlandię ogarnia zielone szaleństwo. Obchodzony jest Dzień Świętego Patryka. My w tym roku też chcemy zzielenieć, nie z zazdrości, ale z radości Uśmiech W naszej szkole to ważne irlandzkie święto będzie obchodzone 20 marca. Z tej okazji ogłaszamy dwa konkursy: na najlepszą prezentację multimedialną na temat Irlandii oraz na plakat o Dniu Świętego Patryka. Atrakcyjne nagrody czekają!! Uśmiech Wszystkich uczniów zachęcamy również do założenia czegoś zielonego, jako, że jest to kolor przewodni tego święta. Gwarantuje to wam niepytanie w ten dzień na wszystkich lekcjach!!! A wszystkich cukierników w naszej szkole, prosimy o przynoszenie do 20 marca własnoręcznie zrobionych ciast, ciastek czy innych słodyczy, które będą miały kolor ZIELONY !!

WSZYSCY CHETNI ? PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE ZGŁOSZENIE SIĘ DO PAŃ ANGLISTEK DO PONIEDZIAŁKU, 12 MARCA 2012

Zapraszamy do konkursów i zabawy, NAGRODY CZEKAJĄ Uśmiech

Anglistki

 

Dziennik Internetowy


  Wyróżnienie!  Losowe zdjęcie

  Do wakacji pozostało:

  countdown expired

  © 2012 Gimnazjum nr 24 im. Unii Europejskiej | tel/fax. 61 872 00 38 |

  | os. Bohaterów II Wojny Światowej 29, 61-387 Poznań |

  | NIP: 782-21-15-796 | REGON: 639610034 |

  | e-mail: poczta@gim24poz.edu.pl |   

   

  Designed by Business wordpress themes and freepoker.