Cześć!

Wpisany przez Oliwia Wróblewska 1e
czwartek, 05 stycznia 2012 11:14

Cześć wszystkim uczniom i dzień dobry nauczycielom. Jestem z klasy 1e i mam na imię Oliwia. Mimo, że jestem w tej szkole krótko, jest tu naprawdę fajnie i szczerze podziwiam nauczycieli, którzy mają tyle cierpliwości do nas Uśmiech. Zauważyłam, że dużo osób z naszej szkoły nie lubi WF-u, ale spędzają dużo czasu w sklepiku i objadają się zupkami, hot-dogami i innymi niezdrowymi posiłkami. Osobiście nie należę do tej grupy i chciałabym zachęcić innych do sportu. Rozumiem, że nie wszyscy lubią wysiłek fizyczny, ale na przykład zamiast nie jedzenia nic lub jedynie samych niezdrowych hamburgerów. Już na WDŻ mówiliśmy o zaburzeniach odżywiania i sama nie rozumiem tego, jak tak można czy nie lepiej poświęcić czas chociażby 30 min na spacerze z przyjaciółmi to nie dość, że pożytecznie spędzi się czas, to jeszcze nawdychasz świeżego powietrza i do tego schudniesz Uśmiech.  A gdy się chodzi do jakiegoś klubu to jeszcze bardziej Uśmiech!!! Dziękuję i pozdrawiam!

PS. A teraz to co fajne ;) Podobał wam się występ na dzień nauczyciela, bo mi bardzo, najlepsi byli chłopacy, którzy dali z siebie chyba wszystko, i na pewno mają dużo odwagi. Ja bym takiego czegoś przed całą szkołą nie zrobiła UśmiechUśmiechUśmiech.